Art coaching with LuckLuck coaching game

COACHING Z GRĄ LOCKLUCK

Jak przestać
walczyć ze sobą 
i ruszyć
 
do przodu?

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni w życiu są przebojowi i osiągają pasmo sukcesów, podczas gdy inni mają wciąż pod górkę i muszą ciągle walczyć?

Czy wynika to z różnic w edukacji?

Z braku okazji? Szczęścia?

A co, jeśli powiem Ci, że Twój sukces zależy w dużej mierze od zmiany myślenia o sobie i co za tym idzie, odkrycia swoich krytycznych myśli, a następnie ich przemiany na bardziej wspierające, pomagające zbudować większe zaufanie do siebie i swoich umiejętności?

Odpowiedź na wiele swoich problemów znajdziesz zawsze w swoim sercu i umyśle. A jeśli potrzebujesz pomocy, by wejść z nimi w kontakt, skorzystaj z coachingu samooceny z grą LockLuck.

Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

COACHING SAMOOCENY
MENTALNA REWOLUCJA

w 5 tygodni kompletnie zmienisz postrzeganie siebie, zweryfikujesz opinie o sobie, pojawi się też większa samooakceptacja i szacunek.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Wreszcie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, który być może od dawna Ci przeszkadza w życiu.

WIĘKSZA WEWNĘTRZNA MOC

Uzyskasz większą wiarę w siebie i w swoje możliwości, Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości znacznie wzrośnie.

KOMFORT BYCIA SOBĄ

Zyskasz większą samoświadomość i uważność na własne potrzeby, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą, czyli z własnymi potrzebami i wartościami

MOTYWACJA DO DZIAŁANIA

Pojawi się też energia, ekscytacja i motywacja do działania, co sprawi że ruszysz z impetem do przodu!

WIĘKSZY SPOKÓJ

Twój lęk przed zmianą lub inne obawy znikną lub zmniejszą się, pojawi się poczucie spokoju i harmonii, przestrzeń na kreatywność.

Odkryjesz swoją wewnetrzną Moc!

Dzięki coachingowi z LockLuck nauczysz się, w jaki sposób wspierać siebie samego i wyciszyć ten głos, który Cię blokuje. Co ciekawe, wcale nie będziemy go ignorować, ani z nim walczyć. Po prostu z nim porozmawiamy i przemienimy jego destrukcyjną, negatywną energię w kreatywną i konstruktywną.
Będziemy pracować też nad Twoją samooceną, ograniczającymi przekonaniami, dzięki czemu zyskasz większą śmiałość, odtąd będziesz wyrażał się odtąd jasno i zwięźle. Dzięki zastosowaniu techniki głębokich sieci neuronowych do stworzenia kart z grafiką, szybciej wydobędziesz i przeformułujesz ograniczające Cię przekonania. Odszukamy i wzmocnimy także głos Twego sprzymierzeńca! W prezencie ode mnie na koniec coachingu otrzymasz niespodziankę – jego wizerunek, który dla Ciebie specjalnie namaluję!
Odkrycie swojego wewnętrznego Sprzymierzeńca, Przyjaciela, Supebohatera, jakkolwiek go nazwiesz, jest fantastycznym przeżyciem i warto pielęgnować go w sobie przez całe życie!
Liczę, że jego wizualizacja w formie obrazu nie pozwoli Ci o nim zbyt szybko zapomnieć!

Sprzymierzeniec – mędrzec Yedi

Przyjaciel – szaman, filozof, dziadek

Obrońca pomaga żyć w harmonii